خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / بلاگ / معرفی 20 انیمیشن زبان اصلی برای تقویت زبان انگلیسی

معرفی 20 انیمیشن زبان اصلی برای تقویت زبان انگلیسی

انیمیشن زبان اصلی برای تقویت زبان انگلیسی

اگر به دنبال دانلود انیمیشن زبان اصلی برای تقویت زبان انگلیسی و یادگیری زبان انگیسی می گردید حتما این مقاله را کامل بخوانید. در این مقاله به شما 20 انیمیشن برتر برای تقویت زبان انگلیسی را معرفی کرده ایم.

اما نکته مهم این است که اینکار نباید منبع اصلی شما برای یادگیری زبان انگلیسی باشد و می توانید از اینکار بیشتر به عنوان تفریح و سرگرمی استفاده کنید، در صفحه اصلی سایت به صورت کامل درباره متد آموزش زبان انگلیسی نوین یازده به یک صحبت کردیم و گفتیم این روش یک روش قدیمی می باشد که ما به شما پیشنهاد نمی کنیم زیرا با خود متد 11 به یک می توانید در هر 11 ثانیه یک لغت را حفظ کنید!

استفاده از انیمیشن زبان اصلی برای تقویت زبان انگلیسی

اما من اینکار را اشتباه نمیدانم زیرا در هر صورت باعث تقویت زبان انگلیسی شما خواهد شد مخصوصا در بحث شنیداری! اما لطفا این را منبع اصلی خود برای یادگیری زبان انگلیسی قرار ندهید، پس لطفا به این موضوع به شدت توجه کنید.

چرا انیمیشن؟

دلیل ساده و خوبی برای این موضوع وجود دارد، اول اینکه سرگرم کننده است و دوم اینکه واژه ها کاملا خوانا تلفظ می شوند (البته به خود آن انیمیشن هم بستگی دارد) برای مثال ممکن است شخصیت اصلی انیمیشن عادت داشته باشد خیلی تند صحبت کند که این موضوع از بحث خارج است!

 4 نکته مهم در تقویت زبان انگلیسی با انیمیشن:

  • اول اینکه سعی کنید انیمیشن با با زیرنویس انگلیسی ببینید نه فارسی! اگر هم متوجه شدید ایرادی ندارد می توانید دوباره انیمیشن را از اول ببینید یا اصلا بر روی دکمه STOP کلیک کنید و با گوگل ترجمه معنای آن را بفهمید. اینکار بسیار مفید است و باعث می شود آن لغت و آن جمله بهتر در ذهن شما حک شود.
  • دوم اینکه انیمیشن ها را بر اساس سلیقه خود اما ساده و جذاب انتخاب کنید، برای مثال شاید به انیمیشن های خاصی علاقه داشته باشید که اکثر دیالوگ های آن سخت و فلسفی است! بهتر است برای شروع حداقل اینکار را نکنید تا زده نشوید. البته این مورد بعید است زیرا اکثر انیمیشن ها دیالوگ های ساده و خوبی دارند که به راحتی می توانید معنا و مفهوم آن را بفهمید و اتفاقا جملات آنها کاربردی هم می باشد.
  • سوم اینکه هر انیمیشن یا کارتونی را حداقل 2 بار ببینید، یک بار با زیرنویس انگلیسی و بار دوم بدون زیرنویس انگلیسی، حتما این مورد را انجام دهید تا در بحث شنیداری قوی تر شوید.
  • دیالوگ ها و سخنانی که می شنوید را حداقل 3 بار تکرار کنید (البته منظور ما بیشتر جملات مهم است) برای مثال ممکن است در انیمیشن از جمله “امروز رو خوبی بود” استفاده شود و شما اولین بار است که این جمله را می شنوید، پس حداقل آن را 3 بار تکرار کنید تا کامل در ذهنتان ثبت شود اما نیازی نیست جملاتی که حس می کنید کاربرد خاصی ندارند را زیاد تکرار کنید (در انیمیشن های خاص این موضوع زیاد دیده می شود).

جدول معرفی انیمیشن برای یادگیری زبان انگلیسی

به جای اینکه هر انیمیشن را جدا بنویسیم و درباره هر کدام توضیحات اضافی بنویسیم، تصمیم گرفتیم یک جدول کامل و زیبا برای شما در این قسمت درست کنیم که در یک نگاه بتوانید 20 انیمیشن را ببینید، البته این بستگی به سلیقه شما دارد اما قطعا از این لیست به تعداد زیادی علاقه خواهید داشت. توجه داشته باشید این لیست به ترتیب نیست! ممکن است انتهای لیست انیمیشن هایش برایتان جذاب تر باشد.

نام انیمیشنامتیاز IMDBمدت زمانژانر
The Angry Birds Movie6.397 دقیقهخانوادگی، کمدی، ماجرایی
Your Name8.4106 دقیقهدرام، فانتزی، خاص
WALL·E8.498 دقیقهخانوادگی، ماجرایی، خاص
Zootropolis8108 دقیقهماجرایی، کمدی
Ratatouille8111 دقیقهماجرایی، کمدی
The Lion King8.588 دقیقهماجرایی، درام
How to Train Your Dragon8.198 دقیقهاکشن، ماجرایی
Up8.296 دقیقهماجرایی، کمدی
Finding Nemo8.1100 دقیقهماجرایی، کمدی
Aladdin890 دقیقهماجرایی، کمدی
Howl’s Moving Castle8.2119 دقیقهخانوادگی، ماجرایی
Big Hero 67.8102 دقیقهاکشن، ماجرایی
Monsters, Inc.892 دقیقهماجرایی، کمدی
Shrek 20017.890 دقیقهماجرایی، کمدی
The Iron Giant886 دقیقهاکشن، ماجرایی
Frozen7.4102 دقیقهماجرایی، کمدی
Wreck-It Ralph7.7101 دقیقهماجرایی، کمدی
The Incredibles8115 دقیقهاکشن، ماجرایی
Spirited Away8.6125 دقیقهماجرایی، خانوادگی

امیدوارم که لیست انیمیشن زبان اصلی برای تقویت زبان انگلیسی بالا بتونه به شما خیلی کمک کنه، اگر دوست دارید به ترتیب لیست 200 انیمیشن برتر رو از نظر IMDB ببینید، اینجا کلیک کنید. در این سایت به شما لیست کامل نشان داده شده + امتیار و سال ساخت و ژانر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *