خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / درباره ما

درباره ما

درباره ما

سلامی دوباره به همه بازدیدکنندگان و کاربران محترم سایت یازده به یک

صفحه درباره ما رو ساختم تا یه بازنویسی دوباره از ماجرای یازده به یک داشته باشیم، هرچند که این مورد رو کامل توی صفحه اصلی توضیح دادم و تعریف کردم که چی شد که من این دنبال این روش رفتم و…، اما اینجا قصد دارم به خودت خلاصه فقط به همون موضوع اشاره کنم.

فراموش شدن لغاتی که یاد گرفتم

همونطور که گفته بودم من 5 سالی به کلاس زبان رفتم و متاسفانه وقتی 2 سال فاصله گرفتم،حداقل 50 درصد لغات رو یادم رفته بود و همین باعث شده بود که با خودم بیشتر فکر کنم و حرف بزنم و همین فکر و حرفا باعث شد که برم خیلی جدی راجب این موضوع ها تحقیق کنم.

بعد از یک ماه تحقیق درباره ذهن، شیوه های نوین یادگیری مطلب و حتی مطالعه کتاب های تخصصی در این زمینه، تونستم بفهمم که همه ما یا شایدم همه مردم عادی دارن از یک روش اشتباه استفاده میکنن!

اگر تحقیق کرده باشید بعضی از افراد خاصی هستند که تونستن زبان انگلیسی یا زبان های خارجه دیگه رو توی 3 ماه یاد بگیرن یا مثلا حتما شنیدید که فلان ایرانی به 5 زبان برتر دنیا مسلطه، با خودتون فکر نکردید که چطور یادش نمیره؟

همون معلم زبانی که میگه چون من مرور نکردم یادم رفته، بهش بگید چطوری یک نفر به 5 زبان مسلطه و یادش نمیره؟ مگه هر ماه میشینه هر 5 زبان رو مرور میکنه؟ نه نه قطعا اینطوری نیست.

یادگیری زبان انگلیسی با روش نوین

و خب من خیلی خوشحالم که تونستم این روش هارو برای آموزش زبان انگلیسی به کار ببرم و این سایت رو بزنم تا بتونم روش ها و حاصل یک ماه تحقیق و بیش از صد ساعتی که وقت گذاشتم رو به دیگران آموزش بدم.

مهم ترین چیزی که سعی کردم توی سایتم، توی پکیجی که ساختم و توی بقیه موارد رعایت کنم اینه که خیلی راحت و محاوره ای صحبت کنم، مثل همین الانی که دارید این متن رو می خونید چون بنظرم راحت تر مطلب رو متوجه میشید و کلا راحت تر ارتباط برقرار میکنید. برای همین متن دوره رو هم به همین شکل ساختم.