خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / بلاگ / بهترین بازی های یادگیری زبان انگلیسی را بشناسید

بهترین بازی های یادگیری زبان انگلیسی را بشناسید

بهترین بازی های یادگیری زبان انگلیسی

در این مطلب به معرفی بهترین بازی های یادگیری زبان انگلیسی می پردازیم، قصد داریم 7 بازی جذاب برای یادگیری انگلیسی را به شما معرفی کنیم.

بازی ‌وارسازی (Gamification) ترفند خوبی برای یادگیری سریع‌تر است. درحالی که شما خوش می‌گذرانید و برای رسیدن به امتیازها و مراحل بالاتر تلاش می‌کنید، این ترفند حفظ انگیزه را برای شما آسان می‌کند. این فرض، پایه‌ی بسیاری از برنامه‌های یادگیری زبان انگلیسی است. ما در این مطلب با عنوان «بهترین بازی های یادگیری زبان انگلیسی» تعدادی از آن‌ها را که اختصاصاً برای یادگیری زبان هستند، برشمردیم.

یک روش دیگر نیز برای یادگیری هنگام سرگرم شدن وجود دارد که کمتر رایج است و آن، بازی‌های کلمات است. آن‌ها مکمل خوبی برای روش‌های سنتی یادگیری زبان هستند و به شما کمک می‌کنند تا هنگامی که چند دقیقه وقت آزاد دارید، دایره‌ی لغات خود را، بدون زحمت، گسترده‌تر کنید. در ادامه، چند بازی موبایلی را به شما پیشنهاد کردیم که می‌توانید از آن‌ها برای یادگیری زبان انگیسی استفاده کنید:

  1. بازی Words With Friends برای یادگیری انگلیسی

یک بازی موبایلی فوق‌العاده است که به شما کمک می‌کند تا دایره‌ی لغات خود را گسترده‌تر کنید. شما می‌توانید آن را با دوستان، اعضای خانواده یا افراد دیگر، به صورت آنلاین بازی کنید. به لطف این بازی، شما لغات انگلیسی را سریع‌تر از یادگیری املای آن‌ها به خاطر می‌سپارید.

این بازی رایگان است اما خریدهای درون برنامه‌ای برای آن‌هایی که علاقمند به گرفتن آن‌ها هستند، وجود دارد. این برنامه در آیفون، آی‌پَد و آی‌پاد تاچ در دسترس است. اگر از آن خسته شدید، به خاطر داشته باشید که نسخه‌ی جدید آن نیز وجود دارد که نام آن Words With Friends 2 می‌باشد.

  1. بازی Wordscape

آیا به جدول کلمات متقاطع علاقه دارید؟ Wordscape یک بازی موبایلی است که این جدول‌ها را به تلفن شما می‌آورد. این برنامه هم اکنون دارای امتیاز 4.8 در اَپ استور می‌باشد! آیا به تشویق بیشتر نیاز دارید؟

شما می‌توانید تا زمان نامحدودی به صورت رایگان بازی کنید ولی حتی آن موقع نیز تمام کردن یک مرحله می‌تواند یک چالش باشد. این بازی مغز شما را به کار می‌گیرد و به شما کمک می‌کند تا به سرعت، دایره‌ی لغات انگلیسی خود را گسترده‌تر کنید. در این بازی آن‌قدر به شما خوش می‌گذرد که هنگام یادگیری، حتی متوجه آن هم نمی‌شوید.

  1. بازی Pictoword برای آموزش زبان انگلیسی

این برنامه یکی دیگر از بازی‌های لیست ما است که به شما کمک می‌کند تا انگلیسی خود را تقویت کنید. همانند Words With Friends، شما می‌توانید آن را به صورت آنلاین با دوستان خود بازی کنید. این بازی جدولی آن‌قدر سرگرم کننده است که حتی می‌توانید آن را آفلاین نیز بازی کنید!

علاوه بر این‌ها، این بازی به شما اجازه می‌دهد که بر اساس سطح اعتماد به نفستان، یک حالت بازی را انتخاب کنید. این بازی نه  تنها در حفظ و یاذگیری کلمات انگلیسی کمک می‌کند، بلکه دانش شما را درباره‌ی آثار تاریخی، مکان‌های مختلف و افراذ معروف نیز می‌آزماید. شما می‌توانید دسته‌بندی موضوعی دلخواه خود را در این بازی انتخاب کنید.

  1. بازی Infinite Word Search Puzzles

این برنامه یکی از سرگرم کننده‌ترین بازی‌های موبایلی است که در آن کلماتی که از قبل می‌دانید را مرور می‌کنید و کلمات جدید را یاد می‌گیرید. در آن 35 دسته‌بندی مختلف و حالت‌های بازی متفاوتی وجود دارد. اگر شما یک شخص رقابتی هستید، می‌توانید آن را با غریبه‌ها یا دوستان خود بازی کنید و ببینید چه کسی در پیدا کردن کلمات از بقیه بهتر است.

  1. بازی New York Times Crossword برای یادگیری انگلیسی

جدول‌های کلمات متقاطع روزنامه نیویورک تایمز از بهترین جدول‌های جهان به شمار می‌آیند. حال، شما می‌توانید به وسیله‌ی این بازی موبایلی پیشنهادی ما، از حل کردنشان در تلفن خود لذت ببرید. این برنامه در یادگیری انگلیسی و پیدا کردن کلمات مناسب به شما کمک می‌کند.

هرروز یک جدول جدید به این برنامه اضافه می‌شود بنابراین بعید است که سرگرمی‌های شما تمام شود. این برنامه، در یک دوره‌ی آزمایشی 7 روزه، رایگان است و پس از آن، باید اشتراک ماهانه یا سالانه‌ی آن را خریداری کنید.

  1. بازی 4 Pics 1 Word

کلمه‌ی pics در نام این برنامه به معنی تصویر است. بازی کردن آن راحت است: شما باید حدس بزنید که 4 تصویر مقابل شما در چه چیزی اشتراک دارند. این بازی مغز شما را به بازی می‌گیرد و به شما کمک می‌کند تا دایره‌ی لغات خود را گسترده‌تر کنید.

این بازی‌های موبایلی سرگرم کننده هستند ولی مهم‌تر، آن است که ابزار عالی‌ای برای یادگیری زبان هستند. وقتی که شما سعی در تقویت انگیسی خود دارید، باید تا می‌توانید تمرین و تکرار کنید و چنین بازی‌هایی به شما اجازه می‌دهند تا وقتی که تلفن خود را به همراه دارید، در همه حال، به این کار بپردازید. اگر دنبال سرگرمی بیشتر هستید تا مهارت‌های زبانی خود را تقویت کنید، به پست دیگر ما با عنوان «پادکست‌هایی که در یادگیری انگلیسی به شما کمک می‌کنند» سر بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *